Ofertă acceptată Cumpărare directă

acum caranda heavy duty 180ah

Număr anunț
DA20620640
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE AGRICOLA VALU LUI TRAIAN (CUI RO2987537)
Furnizor / câștigător
ARDAROM ACTIV SRL (CUI RO31182727)
Cod CPV
31440000-2 · Baterii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
546,22 RON
Valoare atribuită
546,22 RON
Data publicării
14.06.2018 14:47
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

546,22 RON

din 546,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.