Acasă · Licitații
· Echipament de protectie impotriva agentilor nucleari, biologici, chimici si radiologici (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PROTECTIE CITOSTATICA IN ONCOLOGIE PREPARARE CATEGORIA III - chimioterapie
- Număr anunț
- DA20621011
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC SFANTA MARIA (CUI 4382558)
- Furnizor / câștigător
- CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI RO34533881)
- Cod CPV
- 35113200-1 · Echipament de protectie impotriva agentilor nucleari, biologici, chimici si radiologici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.850 RON
- Valoare atribuită
- 17.850 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 15:03
- Termen limită
- 20.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2018 11:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.850 RON
din 17.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro