Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 58,1% sub estimat

Paduden aroma caise 20mg/ml 100ml susp orala / IBUPROFENUM

Număr anunț
DA20614847
Autoritate contractantă
Spitalul General C.F. Brasov (CUI 4443280)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
Cod CPV
33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42,64 RON
Valoare atribuită
17,88 RON 58,1% sub estimat
Data publicării
14.06.2018 11:09
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17,88 RON

din 42,64 RON estimat 58,1%

Adjudecat la 41,9% din estimat · economie 24,76 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.