Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Paladiu - modificator de matrice pentru cuptor de grafit AAS (Spectrometria de Absorbtie Atomica)
- Număr anunț
- DA20624876
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI BRASOV (CUI 4443272)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 419 RON
- Valoare atribuită
- 419 RON
- Data publicării
- 15.06.2018 09:40
- Termen limită
- 20.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2018 10:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
419 RON
din 419 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro