Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACETONITRILE GRADIENT GRADE FOR LIQUID C

Număr anunț
DA20622461
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI (CUI 16462898)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.042 RON
Valoare atribuită
2.042 RON
Data publicării
14.06.2018 16:33
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.042 RON

din 2.042 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.