Ofertă acceptată
Cumpărare directă
METOCLOPRAMID 10MG X 40CP TERAPIA (METOCLOPRAMIDUM)
- Număr anunț
- DA20619756
- Autoritate contractantă
- Spitalul General C.F. Brasov (CUI 4443280)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 219,52 RON
- Valoare atribuită
- 219,52 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 14:12
- Termen limită
- 20.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2018 11:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
219,52 RON
din 219,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro