Ofertă acceptată
Cumpărare directă
reactiv fractiunea C3 a complementului seric
- Număr anunț
- DA20618110
- Autoritate contractantă
- Centrul Clinic de Boli Reumatismale Dr.Ion Stoia (CUI 4265990)
- Furnizor / câștigător
- PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI RO9000578)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 410 RON
- Valoare atribuită
- 410 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 13:13
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 13:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
410 RON
din 410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro