Atribuită Cumpărare directă

Suflanta cu aer cald 2000W

Număr anunț
DA36359461
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
ABC INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 9624881)
Cod CPV
42123000-7 · Compresoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
425,21 RON
Data publicării
28.08.2024 14:31
Data finalizării
29.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

425,21 RON