Ofertă refuzată Cumpărare directă

Calciu+Vit.C 1000mg*10cpr.eff LEK (COMBINATII) - 6098

Număr anunț
DA20602359
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BOTOSANI (CUI RO3503538)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33617000-8 · Suplimente minerale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128,58 RON
Valoare finală
128,58 RON
Data publicării
13.06.2018 11:25
Data finalizării
15.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.