Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prosop cu derulare centrala 100m;Gel dezinfectant Purell TFX 1200ml;Sapun antibacterian 1l Tork pent

Număr anunț
DA20605679
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
Furnizor / câștigător
ROTARY MAX INVEST SRL (CUI RO25799940)
Cod CPV
33771000-5 · Articole igienico-sanitare din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.244,60 RON
Valoare atribuită
5.244,60 RON
Data publicării
13.06.2018 13:24
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.244,60 RON

din 5.244,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.