Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Simboluri IMO fotoluminiscente 15X15 cm si 10X30 cm
- Număr anunț
- DA20625071
- Autoritate contractantă
- AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
- Furnizor / câștigător
- ULTRAMON PLUS SRL (CUI RO14490859)
- Cod CPV
- 34994000-1 · Semnalizare si iluminare pentru nave maritime (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.538 RON
- Valoare atribuită
- 9.538 RON
- Data publicării
- 15.06.2018 09:50
- Termen limită
- 20.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2018 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.538 RON
din 9.538 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro