Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Autoturism Mercedes-Benz Sprinter 313- 2143cm3
- Număr anunț
- DA20618166
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA OCOLUL SILVIC IZVORUL SOMESULUI MARE RA (CUI RO32521937)
- Furnizor / câștigător
- MIS GRUP (CUI RO12472562)
- Cod CPV
- 34115200-8 · Autovehicule pentru transportul a mai putin de 10 persoane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 95.500 RON
- Valoare atribuită
- 95.500 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 13:15
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2018 09:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
95.500 RON
din 95.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro