Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrări de montare parapet metalic pe lungimea canalului de turbină – zona Aleea Carpații
- Număr anunț
- DA20563571
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Tirgu-Mures (CUI 4322823)
- Furnizor / câștigător
- PRESTURBAN SRL (CUI RO14221150)
- Cod CPV
- 45341000-9 · Montare de balustrade (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.600 RON
- Valoare atribuită
- 49.600 RON
- Data publicării
- 08.06.2018 11:30
- Termen limită
- 17.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2018 09:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
49.600 RON
din 49.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro