Atribuită Cumpărare directă

Cos cosuri de pentru gunoi stradal stradale 50l 50 l litri 750x340x440cm VERDE

Număr anunț
DA36359698
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic"Simion Mehedinti (CUI 4317592)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
769,50 RON
Data publicării
28.08.2024 14:31
Data finalizării
29.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

769,50 RON