Ofertă acceptată Cumpărare directă

Minge volei -1x66,38 Minge handbal nr.2 -1x41,175 Minge handbal nr.1- 1x37,815 Jaloane -10x2,941 Min

Număr anunț
DA20624609
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SINMIHAIU ALMASULUI (CUI 25205834)
Furnizor / câștigător
K & G AGENCY IMPEX S.R.L. (CUI RO5067842)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
244,53 RON
Valoare atribuită
244,53 RON
Data publicării
15.06.2018 09:27
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

244,53 RON

din 244,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.