Ofertă acceptată Cumpărare directă

Flyere A5 EPICAH HU RO EN

Număr anunț
DA20629032
Autoritate contractantă
Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara Judetul Satu Mare (CUI 34007526)
Furnizor / câștigător
IDEA STUDIO SRL (CUI RO13225277)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
705 RON
Valoare atribuită
705 RON
Data publicării
15.06.2018 12:22
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

705 RON

din 705 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.