Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
produse de curatat (Rev.2)
- Număr anunț
- DA20622786
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA TOPANA (CUI 25589182)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL CONSTRUCT IDEAL SRL (CUI RO29555719)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 436,97 RON
- Valoare atribuită
- 436,97 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 17:52
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 18:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
436,97 RON
din 436,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro