Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie aparat aer conditionat 12000

Număr anunț
DA20617626
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI RO14406638)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.092 RON
Valoare finală
1.092 RON
Data publicării
14.06.2018 12:56
Data finalizării
15.06.2018 09:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.