Ofertă acceptată
Cumpărare directă
kit realizare conexiuni etanse
- Număr anunț
- DA20610453
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02145 Constanta (CUI 4304630)
- Furnizor / câștigător
- KITY KRENTZ SRL (CUI RO24543063)
- Cod CPV
- 39812500-2 · Agenti de etansare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.762,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.762,50 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 07:48
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2018 08:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.762,50 RON
din 1.762,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro