Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RETTANGO DALE 40X40X5 GRI si BORDURA B1 500X100X150 GRI
- Număr anunț
- DA20625520
- Autoritate contractantă
- JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44111700-8 · Dale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 233,98 RON
- Valoare atribuită
- 233,98 RON
- Data publicării
- 15.06.2018 10:09
- Termen limită
- 20.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2018 11:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
233,98 RON
din 233,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro