Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie obiecte de inventar pentru cabinet medical
- Număr anunț
- DA20629465
- Autoritate contractantă
- Centrul Regional de Proceduri si Cazare pentru Solicitantii de Azil Radauti (CUI 21804458)
- Furnizor / câștigător
- TOTALMED SRL (CUI RO24577279)
- Cod CPV
- 42923200-4 · Cantare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.359 RON
- Valoare atribuită
- 9.359 RON
- Data publicării
- 15.06.2018 12:40
- Termen limită
- 20.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2018 14:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.359 RON
din 9.359 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro