Ofertă acceptată Cumpărare directă

Smirghel Gr. 80

Număr anunț
DA20626297
Autoritate contractantă
BRAICAR SA (CUI RO10597853)
Furnizor / câștigător
SILCOFAN PRODCOM SRL (CUI RO5063719)
Cod CPV
14522300-9 · Smirghel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138 RON
Valoare atribuită
138 RON
Data publicării
15.06.2018 10:37
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138 RON

din 138 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.