Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de curatenie

Număr anunț
DA20618413
Autoritate contractantă
Centrul Scolar de Educatie Incluziva Buzau (CUI 4233904)
Furnizor / câștigător
DANTECOM SRL (CUI RO4321712)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
626,40 RON
Valoare atribuită
626,40 RON
Data publicării
14.06.2018 13:23
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

626,40 RON

din 626,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.