Ofertă refuzată
Cumpărare directă
LUCRARI DEMOLARE BARACA O
- Număr anunț
- DA20585009
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MANGALIA (CUI 4515255)
- Furnizor / câștigător
- EUROTECHNIC IND SRL (CUI RO14312789)
- Cod CPV
- 45111100-9 · Lucrari de demolare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 157.016,99 RON
- Valoare finală
- 157.016,99 RON
- Data publicării
- 12.06.2018 09:18
- Termen limită
- 20.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2018 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.