Ofertă acceptată
Cumpărare directă
prelungire 9 module
- Număr anunț
- DA20619422
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DE CONSTRUCTII SI ARHITECTURA "CAROL I" SIBIU (CUI 4603403)
- Furnizor / câștigător
- CASE SOFTWARE SRL (CUI RO17276044)
- Cod CPV
- 48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 519,30 RON
- Valoare atribuită
- 519,30 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 14:00
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
519,30 RON
din 519,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro