Ofertă acceptată Cumpărare directă

VOPSEA ROST SATIN ALB 4L, ROLA ZUGRAV MOLTOPREN 10 CM 502401, ROLA PANZA ABRAZIVA AMA 100X10X80,

Număr anunț
DA20612202
Autoritate contractantă
COMUNA NICOLAE BALCESCU JUD. BACAU (CUI 4353234)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
460,12 RON
Valoare atribuită
460,12 RON
Data publicării
14.06.2018 09:38
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
14.06.2018 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

460,12 RON

din 460,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.