Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii ridicari topo

Număr anunț
DA20601243
Autoritate contractantă
Comuna Rasinari (CUI 4406134)
Furnizor / câștigător
TOPOPRO S.R.L. (CUI 17240440)
Cod CPV
71250000-5 · Servicii de arhitectura, de inginerie si de masurare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare finală
1.600 RON
Data publicării
13.06.2018 10:48
Data finalizării
15.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.