Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Demontare/montare anvelope, vulcanizari, echilibrari, Inlocuiesc valva
- Număr anunț
- DA20614437
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi (CUI 5051447)
- Furnizor / câștigător
- Intreprindere indivituala Tautu Adrian Iulian (CUI 31135377)
- Cod CPV
- 50111110-0 · Servicii de asistenta pentru parcurile de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.690 RON
- Valoare atribuită
- 2.690 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 10:53
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2018 12:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.690 RON
din 2.690 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro