Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii medicale de medicina muncii in unitati sanitare.

Număr anunț
DA20576001
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HIRLAU (CUI 4701258)
Furnizor / câștigător
DĂNULESCU D. RĂSVAN-DUMITRU - MEDICINA MUNCII - MEDOCUP (CUI 20277708)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.321 RON
Valoare atribuită
6.321 RON
Data publicării
11.06.2018 11:58
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 09:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.321 RON

din 6.321 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.