Atribuită Cumpărare directă

Furnizare produse - 13 top-uri hartie A4/80g cf. ref.necesit.1952/1953/1954/1955/01.07.2024

Număr anunț
DA36361190
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana "G.T.Kirileanu" Neamt (CUI 2613397)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
202,15 RON
Data publicării
28.08.2024 14:31
Data finalizării
28.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

202,15 RON