Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII SPECIALIZATE DE SECURITATE

Număr anunț
DA20628428
Autoritate contractantă
Comuna Sinesti (Consiliul Local Sinesti Ialomita) (CUI 4365069)
Furnizor / câștigător
UNIFORCE SECURITY SRL (CUI 32964039)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.200 RON
Valoare atribuită
5.200 RON
Data publicării
15.06.2018 11:56
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.200 RON

din 5.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.