Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii Dirigentie de Santier pentru investitia Reabilitare si modernizare Gradinita Listeava

Număr anunț
DA20621038
Autoritate contractantă
Comuna Ostroveni (CUI 4554254)
Furnizor / câștigător
FILIP D. MARIUS (CUI 39416475)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.800 RON
Valoare atribuită
7.800 RON
Data publicării
14.06.2018 15:04
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 09:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.800 RON

din 7.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.