Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciul de tiparire si de distributie voucher (tichet) de vacanta cu valoare nominala 50 LEI

Număr anunț
DA20629732
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 23 BOTOSANI (CUI 23133936)
Furnizor / câștigător
PLUXEE ROMANIA S.R.L. (CUI RO11071295)
Cod CPV
79824000-6 · Servicii de tiparire si de distributie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0,01 RON
Valoare atribuită
0,01 RON
Data publicării
15.06.2018 12:51
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 14:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

0,01 RON

din 0,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.