Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in managementul proiectelor - M 7.2.

Număr anunț
DA20627643
Autoritate contractantă
COMUNA CETATE (CONSILIUL LOCAL CETATE) (CUI 4553470)
Furnizor / câștigător
SVO CONSULTING S.R.L. (CUI 28316942)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84.000 RON
Valoare atribuită
84.000 RON
Data publicării
15.06.2018 11:25
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84.000 RON

din 84.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.