Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet achizitie - Trusa pentru tunderea parului
- Număr anunț
- DA20613089
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02480 CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4327294)
- Furnizor / câștigător
- GAMMA VET IMPEX SRL (CUI RO26301805)
- Cod CPV
- 85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 953,32 RON
- Valoare atribuită
- 953,32 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 10:08
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.06.2018 10:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
953,32 RON
din 953,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro