Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE DEZINSECȚIE ȘI DERATIZARE, COM. BELINȚ, JUD. TIMIȘ
- Număr anunț
- DA20627533
- Autoritate contractantă
- COMUNA BELINT (PRIMARIEA BELINT) (CUI 5517173)
- Furnizor / câștigător
- AGRO CLEAN FIT SRL (CUI 36328433)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.640 RON
- Valoare atribuită
- 4.640 RON
- Data publicării
- 15.06.2018 11:21
- Termen limită
- 20.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2018 11:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.640 RON
din 4.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro