Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA SERVICII CU CARACTER FUNCTIONAL

Număr anunț
DA20623211
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02052 (CUI 4515190)
Furnizor / câștigător
TOI TOI & DIXI SRL (CUI RO13020123)
Cod CPV
90000000-7 · Servicii de evacuare a apelor reziduale, de eliminare a deseurilor, de igienizare si servicii privind mediul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
520 RON
Valoare atribuită
520 RON
Data publicării
15.06.2018 07:57
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

520 RON

din 520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.