Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie de licente si sofware pentru laptopuri

Număr anunț
DA20629202
Autoritate contractantă
Fundatia Centrul de Resurse pentru Comunitatile de Romi (CUI 12550253)
Furnizor / câștigător
DLP VISION SRL (CUI 31086339)
Cod CPV
48920000-3 · Pachete software de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.340 RON
Valoare atribuită
3.340 RON
Data publicării
15.06.2018 12:30
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 17:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.340 RON

din 3.340 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.