Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE DE PRODUSE - MATERIALE PUBLICITARE (BANNER-E, ROLL-UP-URI)

Număr anunț
DA20627052
Autoritate contractantă
COMUNA VAIDEENI (CUI 2541401)
Furnizor / câștigător
STEFANYSERV SRL (CUI RO13875652)
Cod CPV
31523200-0 · Panouri cu mesaje permanente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.190 RON
Valoare atribuită
2.190 RON
Data publicării
15.06.2018 11:04
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.190 RON

din 2.190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.