Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIESA BRANSARE <WaterKIT> PN10 D.110x1/2"

Număr anunț
DA20626858
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGOMIRESTI (CUI 4226494)
Furnizor / câștigător
GRIGOART SRL (CUI RO26009917)
Cod CPV
44163230-1 · Racorduri pentru tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131,15 RON
Valoare atribuită
131,15 RON
Data publicării
15.06.2018 10:56
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
16.06.2018 18:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131,15 RON

din 131,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.