Ofertă refuzată Cumpărare directă

UPGRADE SISTEM COMANDA sponsorizare ref 705701

Număr anunț
DA20569967
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
ELECTROGLOBAL S.A. (CUI RO16571917)
Cod CPV
31161000-2 · Piese pentru motoare si generatoare electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.861,06 RON
Valoare finală
5.868,66 RON
Data publicării
11.06.2018 07:37
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
16.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.