Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Furnizare - Bocanci de protectie pentru pompieri
- Număr anunț
- DA20551126
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02296 BUCURESTI (CUI 4221101)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL INVEST SRL (CUI RO15129535)
- Cod CPV
- 18832000-0 · Incaltaminte speciala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 936 RON
- Valoare finală
- 936 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 12:27
- Termen limită
- 16.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.06.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.