Ofertă acceptată
Cumpărare directă
KIT INSTALARE APARAT DE AER CONDITIONAT MODEL AUX ASH12A4/NCR1 PRECUM SI SERVICIUL DE INSTALARE
- Număr anunț
- DA20628512
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01812 (CUI 24352365)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
- Cod CPV
- 45331220-4 · Lucrari de instalare de echipament de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.175 RON
- Valoare atribuită
- 1.175 RON
- Data publicării
- 15.06.2018 11:58
- Termen limită
- 20.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2018 12:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.175 RON
din 1.175 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro