Ofertă refuzată Cumpărare directă

INCHIRIERE MICROBUZ CU SOFER PENTRU TRANSPORT ELEVI

Număr anunț
DA20594936
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
OVA TRAVEL SRL (CUI RO22219665)
Cod CPV
60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95.526 RON
Valoare finală
95.526 RON
Data publicării
12.06.2018 14:57
Data finalizării
16.06.2018 22:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.