Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Diplome scolare
- Număr anunț
- DA20580170
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.4 POIENILE DE SUB MUNTE (CUI 31954797)
- Furnizor / câștigător
- BONDAX SRL (CUI RO18162692)
- Cod CPV
- 79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 315 RON
- Valoare finală
- 500 RON
- Data publicării
- 11.06.2018 14:19
- Termen limită
- 16.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.06.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.