Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit coloratie Gram

Număr anunț
DA20630063
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
SANIMED INTERNATIONAL IMPEX S.A. (CUI RO15995515)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120 RON
Valoare atribuită
120 RON
Data publicării
15.06.2018 13:06
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
15.06.2018 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120 RON

din 120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.