Ofertă refuzată Cumpărare directă

Furnizare manusi de protectie pentru pompieri Nomex

Număr anunț
DA20550426
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02296 BUCURESTI (CUI 4221101)
Furnizor / câștigător
GENERAL INVEST SRL (CUI RO15129535)
Cod CPV
35811100-3 · Uniforme de pompieri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
396 RON
Valoare finală
396 RON
Data publicării
07.06.2018 12:04
Termen limită
16.06.2018 17:00
Data finalizării
16.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.