Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OSB-3 2500X1250X15MM
- Număr anunț
- DA20630784
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44191400-9 · Placi fibrolemnoase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.280,24 RON
- Valoare atribuită
- 2.280,24 RON
- Data publicării
- 15.06.2018 13:41
- Termen limită
- 20.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2018 14:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.280,24 RON
din 2.280,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro