Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Frigider cu doua usi Arctic AD54240P+, 223 l, Clasa A+, H 146.5, Alb [AD54240P+]
- Număr anunț
- DA20629891
- Autoritate contractantă
- Liceul de Arte Plastice Nicolae Tonitza (CUI 4266715)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 44621100-0 · Radiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 668,07 RON
- Valoare atribuită
- 668,07 RON
- Data publicării
- 15.06.2018 12:58
- Termen limită
- 20.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.06.2018 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
668,07 RON
din 668,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro