Atribuită Cumpărare directă

PACHET FRUCTE SI LEGUME PROASPETE

Număr anunț
DA36364553
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 46 (CUI 20769336)
Furnizor / câștigător
INTERMED OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 46034311)
Cod CPV
03200000-3 · Cereale, cartofi, legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
28.08.2024 14:31
Data finalizării
29.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON